خرید فالوور اینستا

خرید فالوور اینستا

خرید فالوور اینستا

خرید فالوور اینستا, بهترین روش برای دیافت فالوورهای واقعی و ارزان قیمت, ریزش کم و فالووهای واقعی برای بن نشدن اکانت, هدیه برای تمامی فالوور و لایک های اینستاگرام در سایت خرید فالوور و لایک واقعی فالووربخر.

خرید فالوور اینستا

فالوور اینستاگرام

فالوور واقعی ولی ارزان قیمت میخوای؟! سایت فالووربخر مرکز خرید فالوور و لایک واقعی اینستاگرام, شما با هزینه اندک میتوانید فالوورهای با کیفیت را با قیمت کم دریافت کنید, این فالوورها از کجا میان؟ تمامی فالوورها از طریق ربات اینستاگرام فالووربخر دریافت میکنید و سرعت خوبی داره, نمونه قیمت ها رو در صفحه نخست مشاهده کنید و خودتان مقایسه کنید, فالوورها تضمینی بالا میرود و بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار بسته استارت میخورد, از ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ فالوور میتوانید سفارش دهید اما اگر نیاز به فالوور بیشتری دارید میتوانید به ID تلگرام پشتیبانی پیام دهید تا هر تعداد که مد نظر دارید لینک خرید ساخته شود.

لایک اینستاگرام

لایک ها از تبلیغات در پیج ها اضافه میشه و در کمترین زمان هر مقدار لایک که سفارش داشتید دریافت میکنید, و هزینه لایک ها در سایت فالووربخر بسیار پایین است, به عنوان مثال هر ۱۰۰۰ لایک ۵۰۰۰ تومان است بالاترین هم ۱۰۰۰۰ لایک است که اگر به لایک بیشتری احتیاج داشتید میتوانید به پشتیبانی پیام بدید تا مقدار لایک مورد نظر ساخته شود, برای خرید ویوو اینستاگرام هم میتوانید همان مقداری که میواهید لایک بخرید و در قسمت یادداشت در خصوص افزایش ویوو اشاره کنید تا به جای لایک پست مورد نظر ویوو بخورد, این یعنی قیمت لایک و ویوو اینستاگرام یکی هست.

با خرید لایک احتمال بالا رفتن فالوور هم وجود داره چگونه؟ با لایک زیاد احتمال اینکه عکس شما در قسمت اکسپلورر اینستاگرام بره زیاده و در اون قسمت لایک و فالوو زیادی میخورید, ولی لایک برای مسابقات اینستاگرامی هم به کار میاد, مثال: پیجی میگه هر کی عکس بده که لایک بیشتری داشته باشه برنده مسابقه هست حالا با افزایش لایک اون پست کاملا میتونید برنده مسابقه باشید.

 

برای خرید هرگونه افزایش ( فالوور – لایک – ویوو – IGTV – استوری) اینستاگرام میتوانید وارد فالووربخر سایت اصلی خرید فالوور و لایک واقعی اینستاگرام شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*