خرید فالوور خارجی ارزان

خرید فالوور خارجی ارزان

خرید فالوور خارجی ارزان

با در نظر گرفتن این که فالوورهای ایرانی قیمت بالایی دارند, بهترین نوع فالوور از لحاظ کم هزینه بودن فالوورهای خارجی هست, حالا در این پست میگیم که چرا فالوورهای خارجی هزینه کمتر و صرف بیشتری دارند, با فالووربخر همراه باشید در خرید فالوور خارجی ارزان.

فالوورهای سایت درصدی هستند و بسته به اکانت مدت زمان حداکثر ۲ روز برای فالوور به تعداد بالا و حداقل ۲ ساعت انجام می شود, لایک ها هم ارزان و بدون نیاز به پسورد هستند یعنی لینک پست ارسال شده به تعداد درخواست لایک تهیه میکند و برای دریافت ویوو از خرید لایک استفاده کنید و یادداشت کنید که درخواست برای ویوو میخواهید.

 

خرید فالوور خارجی ارزان

 

فالوور خارجی اینستاگرام

فالوورهای خارجی از پنل اینستاگرام دریافت میشوند و به مقدار نامحدود در فالووربخر سایت خرید فالوور و لایک واقعی به فروش میرسد, دلیل خرید فالوور برای جذب کاربر میباشد, به طوری که اگه تعداد فالوورهای شما بالا باشد دیگر کاربرها ترقیب برای فالوور کردن پیج شما میشوند, برای همین فرقی نمیکنه فالوورهای پیج خارجی یا ایرانی باشند, پس میتوانید با خرید فالوور خارجی اینستاگرام تعداد فالوورهای پیج خود را به صورت واقعی بالا ببرید چرا که ارزانتر از فالوورهای ایرانی به فروش میرسد.

حالا چجوری فالوور بخرم؟ با مراجعه به سایت فالووربخر میتوانید در قسمت تعرفه ها قیمت ها رو مشاهده و برای خرید روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید, قیمت ها هم بسیار پایین میباشند و بعد از خرید سفارش استارت میخوره, برای خرید فالوور بالای ۵۰,۰۰۰ تا به تلگرام پشتیبانی پیام دهید.

 

لایک ارزان اینستاگرام

لایک های خارجی هم با قیمت بسیار کم در سایت فروخته می شود, برای خرید لایک ارزان اینستاگرام یا خرید ویوو و بازدید استوروی و IGTV اینستاگرام به صفحه اصلی سایت فالوور بخر مراجعه کنید, برای خرید ویوو همان لایک را سفارش دهید و در قسمت یادداشت ها برای ویوو را ذکر کنید, برای خرید هر یک از محصولا دیگر اینستاگرام هم به پشتیبانی تلگرام به آدرس @followerbekhar پیام دهید.

خرید فالوور و لایک واقعی | خرید فالوور فوری | خرید لایک ارزان اینستاگرام | خرید فالوور خارجی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*