خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

بعد از فالوور یکی از مهمترین مواردی که باید بهش توجه کنید خرید لایک اینستاگرام هست که تو این مطلب بهتون میگیم چطوری با خرید لایک فالوور شما هم بالا میره به چه صورت؟ با فالووربخر همراه باشید.

لایک اینستاگرام به چه دردی میخوره؟

  1. به عنوان مثال کسی که میاد تو پیج شما و میبینه 10000 تا فالوور دارید و کلا 50 تا لایک خوردید میفهمه فالوورهای پیجتون فیک و یا غیرفعالن پس پیج رو یا کلا فالوو نمیکنه یا اگه فالوو داشته باشه هم آنفالوو میکنه پس در این صورت باید حتما در کنار اینکه فالوورتون بالاست لایک پستاتون هم به تعدادی باشه که کسی شک نکنه به فیک بودن فالووهاتون این یکی از دلایلی بود که باید تعداد لایکاتون به اندازه باشه.
  2. یکی از موارد دگ برای خرید لایک: وقتی شما تعداد لایک یک پستتون بالا باشه اون پست احتمال اینکه بره تو بخش اکسپلورر اینستاگرام زیاده و اگر بره تو اکسپلورر 100% تعداد فالووراتون بالاتر میره و بیشتر پیجتون دیده میشه.
  3. اگه در مسابقه اینستاگرام شرکت کرده باشید و تعداد لایک تضمین برنده شدنتونه میتوانید با خرید لایک به راحتی در مسابقه برنده شوید، این از مواردی بود که تازگیا زیاد کاربرد نداره چرا که کسی با لایک مسابقه نمیزاره.خرید لایک اینستاگرام

خرید فالوور اینستا

اگر چنانچه قصد خرید فالوور اینستا دارید میتوانید در سایت فالووربخر سفارش خود را ثبت کنید و بعد به صورت آنی سفارش استارت خواهد خورد و فالوورهای ایرانی و واقعی دریافت میکنید، میتوانید خودتان با یک سرچ ساده ببینید که فالووربخر ارزانترین سایت خرید فالوور هستیم و فالوورهای با کیفیت را با این قیمت تقدیم مشتری میکنیم، ریزش فالوورها هم بسیار پایین است بعد از خرید خودتان متوجه میشوید.

چه تعداد میتوان از فالووربخر خرید کرد؟ همانطور که در سایت خرید فالوور مشاهده میکنید میبینید که تعدادی محصول برای فالوور و لایک و بازدید ایسنتاگرام در نظر گرفته شده میتوانید سفارش دهید اما اگر تعدادی میخواهید که در سایت موجود نیست میتوانید به پشتیبانی پیام دهید و به تعدادی که مایل هستید برایتان سفارش ثبت میکنیم.

خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک

قصد خرید لایک دارید؟ بهترین سایت را انتخاب کرده اید، فالووربخر سفارشات لایک را ایرانی و واقعی میزند، کیفیت لایم ها بسیار تاثیر دارد در ورود پست شما به اکسپلورر اینستاگرام و بالا رفتن سریع پیج پس حتما باید لایک هایی که دریافت میکنید ایرانی و واقعی باشند تا وارد اکسپلورر شوید و به راحتی میتوانید از این طریق فالوور جمع کنید و پیجتون بیشتر دیده بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*